Dh Group Fabric | Moda – İhracat – Üretim

Üretim

Üst giyim kumaşta üretim ve pazarlama alanlarında faaliyet gösteren DH Group Tekstil, ürettiği kumaşların kalitesinden asla ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini hizmet anlayışının ilk maddesi benimsemiş bir tekstil firmasıdır. Bünyemizde birçok kumaş çeşidimizin olduğu koleksiyonumuz ve müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda üretim planlaması yapan Ar-Ge ekibimiz bulunmaktadır.

Ayrıca tecrübeli ve uzman dizayn ekibimizin hazirladigi kendimize ait 2000’den fazla desenin, baskı çalışmasını müşterilerimizin talep ettiği kumaş rengi ve çeşidi üzerinde uygulayabilmekteyiz.

DH Group olarak entegre boya&baskı&apre tesisimiz Cihangir Tekstil’le aynı vizyon ve misyonu takip ederek üretim sürecini minimum seviyeye indirmeyi hedeflemekteyiz.

Tekstil sektöründe gömleklik kumaşta boya ve apre alanlarında faaliyet gösteren Cihangir Tekstil LTD STI., musteri memnuniyeti ve kaliteli urun politikasiyla 40 yillik bilgi, birikim ve tecrubesini bilestirerek yonetilen bir aile sirketidir.

1994 yilindan bu yana dünyadaki teknoloji ve gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli yenileyen Cihangir Tekstil; sürdürülebilir büyüme hedefleriyle kısa bir zaman zarfı içeresinde Türkiye’nin sayılı üreticileri arasında yer almak için makine parkı ve işletme sahasıni sürekli geliştirmektedir.